بهمن, 1398 بدون نظر اخبار ورزشی

لندن – در مواجهه با آن ، میکل آرتتا به عنوان سرمربی آرسنال شروع بی نظیری از زندگی کرده است. تساوی 2-2 روز سه شنبه در چلسی از زمان حضور در ماه گذشته در شش بازی لیگ برتر ، وی را تنها با یک پیروزی پشت سر گذاشت و باشگاهی که وی از آن به عنوان بزرگترین در انگلیس معرفی کرد در جایگاه دهم لیگ برتر قرار دارد. آرسنال با 10 امتیاز صدرنشین چلسی در رده چهارم جدول است و امیدهای آنها برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا با یک موضوع مشخص است.

با این حال ، آمار کامل داستان مربوط به آرتتا را نشان نمی دهد ، به خصوص پس از این دربی لندن در استمفورد بریج که آرسنال بدون پیروزی ظاهر شد ، علی رغم اینکه فقط 26 دقیقه پس از کارت قرمز داوید لوئیز در مقابل باشگاه سابقش به دلیل اشتباه ناجوانمردانه به 10 نفر کاهش یافت. روی تامی ابراهیم.

پیشرفت ، با اندازه سیاه و سفید جدول لیگ یا ستون برنده و از دست رفته ، سخت است ، اما این شبی بود که آرسنال نشان داد که آنها شاخه های سبز بهبودی را نشان می دهند که به دلیل عدم حضورشان مدت طولانی است. از هر کسی که در امارات مراقبت می کند به یاد آورد. بازیکنان جوان ، مانند گلزن گلزن گابریل مارتینلی و بوکایو ساکا (هر دو 18 ساله) ، پشت سر سالها سرسختی و جاه طلبی خود را نشان دادند ، در حالی که هکتور بلرین ، مدافع راست ، با مسئولیت کاپیتانی رشد کرد.

چلسی با یک مرد اضافی و یک امتیاز خانگی ، دو بار صدرنشین شد اما آرسنال به نوعی از استمفورد بریج با یک امتیاز بیرون آمد.

برای پیش بینی فوتبال وارد سایت شوید و اقدام به پیش بینی برای یک برد لذت بخش کنید.

آرتتا گفت: “من به شجاعت ، مبارزه و رهبری بسیار افتخار می کنم.” “من بسیار راضی هستم.

“ما با بچه های جوان زیادی بازی می کنیم و آنچه که امشب نشان دادیم ، به این معنی است که می توانیم به آنها افتخار کنیم. آنها قدم برداشتند ؛ اگر یک هم تیمی خطا کند ، باید پشت خود را داشته باشد.”

آرسنال در کار بازسازی خود تحت عنوان Arteta کاملاً در اردوگاه پایه است. پس از خروج آرسن ونگر در ماه مه 2018 ، یونای امیری نتوانست ثبات و پیشرفت را به ارمغان بیاورد ، بنابراین آرتتا ظریف در امارات به ارث برده است. ترکیب او در زمینه های کلیدی فاقد کیفیت است و بازیکنان زیادی همچون لوئیز و مسوت اوزیل (که بعد از 56 دقیقه بی نتیجه تعویض شد) وجود دارد که به دلیل نواقص آنها تیم را به پایین می کشند.

اما در حالی که آرتتا از کنار گذاشتن نقش خود به عنوان دستیار پپ گواردیولا در منچسترسیتی ، در تلاش است تا نتایج را بهبود بخشد ، اما راهی پیدا کرده است تا بازیکنان خود را برای انجام اصول بازی مجبور کند. این باید اولین هدف از هر سرمربی باشد ، اما امری نتوانست تیم آرسنال خود را به عنوان جمعی بجنگد و به یک برنامه تاکتیکی منسجم بپیوندد ، بنابراین آرتتا در حال حاضر کار بهتری نسبت به سلف خود در این امتیاز انجام می دهد. این واقعیت که آرسنال بدون لوئیز و اوزیل تیم بهتری بود ، علی رغم اینکه در 10 مرد حضور ندارد ، می گوید همه چیز درباره ذهنیت بهبود یافته است که Arteta قبلاً القا کرده است.

گرانیت جاکا ، هافبک آرسنال گفت: “بعد از این بازی هیچ کس مجبور نیست درباره ما صحبت کند.” “ما شخصیت بزرگی را نشان دادیم. بسیاری از افراد می گویند شخصیتی در تیم نداریم ، بنابراین پس از این بازی نشان دادیم که داریم.”

با این حال ، تلاش و ضرب و شتم و تعقیب علل گمشده ، تیمی را تاكنون جذب می كند. آرتتا باید در تابستان مجدداً ترکیب خود را تغییر دهد تا اطمینان حاصل کند که طرف مقابل از نظر نتایج پیشرفت بیشتری خواهد کرد. اما گل های خیره کننده ای که مارتینلی و بلرین برای به ثمر رساندن امتیاز به ثمر رساندند ، حداقل به آرتتا این باور را می دهد که او تعدادی بازیکن دارد که می توانند به آرسنال کمک کنند تا در اسرع وقت به جایی که می خواهند بازگردند.

سرمربی چلسی ، فرانک لمپارد ، در تلاش است تا بازسازی مشابهی را در استمفورد بریج انجام دهد ، و او از کوه تنها آرتتا چندان صعود نکرده است ، زیرا تنها از ماه ژوئیه در این کار بوده است. چلسی از تیم بهتری برخوردار است – واقعیتی که از موقعیت آنها در جمع چهار تیم برتر بدست می آید – اما آنها بعد از پیروزی در 4 بازی در 12 بازی اخیر لیگ خود ، شروع به شتاب می کنند.

چالش لمپارد با Arteta متفاوت است زیرا او بازیکنان بهتری دارد ، اما اکنون او باید با اضافه کردن تجربه به میادین ، ​​به ستاره های جوان خود کمک کند. عدم ضرب و شتم حریف که بیش از یک ساعت مجبور به بازی با 10 مرد شده است نمونه ای از عدم کیفیت تغییر بازی در ترکیب تیم لمپارد است و وی در صورت ضعف از صعود از جمع چهار نفره نگران می شود. ادامه می یابد
لمپارد گفت: “ما امروز می توانستیم سه یا چهار گل داشته باشیم.” “داشتن عکس ، ضربدری و تعداد زیادی لحظه” اوه “. اما ما باید بالینی باشیم. وقتی روز بازی فرا می رسد شما باید غریزه قاتل را داشته باشید. ما در حال حاضر چنین کاری نداریم.

“ما ممکن است کمی جوان و کمی تحول درباره ما باشیم ، اما ما باید این کیفیت را داشته باشیم.”

در حالی که لمپارد ناامید شد ، آرتتا واقع بینانه بود.

وی گفت: “زمان خواهد گفت که آیا این یک پله سنگی است ، اما حداقل من واکنشی را دیدم.” “من از بازیکنان می خواهم که هرگز تسلیم نشوند – ما باید با روحیه ای که در هر بازی نشان دادیم ، بازی خود را ادامه دهیم.”

مشکل آرسنال در سالهای اخیر عدم توانایی آنها برای ایجاد عملکردهای خوب بوده است. اگر آرتتا بتواند آن را تغییر دهد ، آرسنال می تواند روزهای بهتری را پیش رو داشته باشد.

منبع : espn

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *