دی, 1398 بدون نظر اخبار ورزشی

کارلو آنچلوتی

اورتون از سال 1999 در آنفیلد پیروز نشده است ، اما سرمربی جدید امیدوار است که رکوردش برابر لیورپول در کراوات دور سوم بگوید

کارلو آنچلوتی با وجود گذراندن تنها دو فصل در انگلیس به چهار سرمربی لیورپول ، در جام حذفی نسبت به یورگن کلوپ رکورد بسیار بهتری دارد. چلسی در اولین فصل آنچلوتی در استمفورد بریج همه راه را پشت سر گذاشت و در ومبلی پیروز شد تا تازه وارد ایتالیایی را با یک لیگ چشمگیر و جام دو برابر ترک کند و هرچند که در سال چهارم توسط اورتون در دور چهارم محوطه ور شدند ، اما آنها قبلاً تمام شده بودند. مسیر 7-0 از ایپسویچ در سوم.

منصفانه است که بگوییم حرفه ای جام حذفی کلوپ تاکنون هرگز به هیچ یک از این ارتفاعات نرسیده است. تیم وی در لیورپول در هر چهار سفر خود به رقابت های خارج از مرحله سوم یا چهارم راه پیدا کرده است ، تنها سه تیمی که کلوپ موفق به ضرب و شتم در جام حذفی کرده است عبارتند از: اگزستر ، پلیموت و ار ، اورتون و سال گذشته که لیورپول در مرحله سوم در گرگ ها به مصاف هم رفتند ، مدیر با انتقاد از اینكه طرف مقابل بسیار تغییر یافته ای دارد كه سه نوجوان در اولین بازی های خود حضور داشتند.

این ممکن است فقط باریکترین کاههای باشد که اورتون در هنگام آماده شدن برای دربی Merseyside در روز یکشنبه در آنفیلد حضور داشته باشد ، اما وقتی آنچلوتی قول داد در اولین روز حضورش در گودیسون “برای جام حذفی بجنگد” حداقل حداقل به نظر نمی رسد وعده خالی

سرمربی جدید اورتون کاملاً خوب می دانست که نمی توان کراوات سخت تر دور سوم را به دست آورد ، با این که لیورپول اکنون قهرمان جهان و همچنین سران لیگ برتر و رقبای آنها بی پیروزی در آنفیلد از روزهای والتر اسمیت و کوین کمپبل است. 1999. با وجود این ، حداقل دلیل وجود دارد که باور کنیم این شکاف بین دو همسایه ممکن است کمی از زمان فرو ریختن آبشار 5-2 در آغاز ماه گذشته که نشانگر پایان زمان مارکو سیلوا است ، کم شده است.

تعداد کمی از بازیکنان اورتون در مورد سیلوا ، چه در حال حاضر و چه در زمان سرمربیگری ، حرف بدی برای گفتن دارند ، با این حال بسیاری از افراد حاضرند اعتراف کنند که تغییر در چشم انداز در یک ماه گذشته بسیار شگفت انگیز بوده است. اول دانکن فرگوسن کاری را انجام داد که سیلوا ظاهراً ناتوان از انجام آن بود ، و تزریق کمی شور و اضطراب به اجراها برای کمک به بازگرداندن غرور از دست رفته و بهبود روحیه.

برای پیش بینی فوتبال وارد سایت شوید و اقدام به پیش بینی برای یک برد لذت بخش کنید.

سپس آنچلوتی در اورتون خود را با یک قرار ملاقات مربیگری پیدا کردند که به سختی جرات خواب چند ماه زودتر را داشتند. نه تنها ایتالیایی ها بیش از کلوپ کاپ های جام حذفی کسب کرده بلکه او به خاطر نیکی بیشتر قهرمان لیگ های برتر شده است. مدیران نخبگان عموماً تور میلان ، مادرید ، مونیخ ، پاریس و لندن را انجام نمی دهند و سپس در قسمت مستقل پارک استنلی به پایان می رسند.

اگرچه خیلی زود قضاوت می شود که آیا کودتای جسورانه اورتون موفقیت مورد نظر را به همراه خواهد داشت ، اما در کوتاه مدت حداقل اعتقادی در تیم ملی وجود دارد که حتی چند هفته پیش تشخیص آن دشوار بود. “آخرین باری که به آنفیلد رفتیم ، در مکان تاریک بودیم.” “اکنون همه چیز بسیار روشن تر به نظر می رسد.”

با این وجود همه چیز نسبی است و واقعیت این است که در حال حاضر آینده برای لیورپول چنان هواداران روشن است که عملا سایه می پوشند. کلوپ میزان معمول شکایت خود راجع به اضافه بارهای وسایل نقلیه – نه بدون دلیل – انجام داد و سپس به جمع آوری نه امتیاز از نه احتمالی در طول تعطیلات پرداخت. هیچ کس دیگری در لیگ برتر نمی تواند با این موضوع مطابقت داشته باشد ، و بهترین سیاست اورتون ممکن است نادیده گرفتن آمار هولناک و پرشور از فرم غم انگیز لیگ لیورپول باشد و امیدواریم که Klopp به آرامی رفتار با جام حذفی را انجام دهد.

اگرچه او لیست طولانی از مصدومیت و برخی از مرتب های خسته کننده تیم اول را دارد ، و به وضوح بعد از ضرب و شتم شفیلد یونایتد ترجیح می دهد چند تغییر ایجاد کند ، مشکلی که چهره های آلمانی در رابطه با بعد دربی دارند.

هواداران لیورپول در صورت خروج صعود به عنوان قهرمانی لیگ دسته اول در 30 سال و شاید حتی سومین فینال پیاپی لیگ قهرمانان اروپا ، هواداران لیورپول بیش از حد دیگر اشک نمی ریختند. اما آنها آرزو نمی کنند که اورتون در آنفیلد غالب شود و آنها با استراحت بازیکنان کلیدی به روشی که او در فصل گذشته در ولز انجام داد ، قدردانی نکردند که زندگی را برای رقبا آسانتر کند.

با این وجود الگویی که در چند سال گذشته ایجاد شده ، این بوده است که لیورپول در مورد جام حذفی کمی صریح باشد ، و این را فرصتی غیررسمی برای یک نفس کشیدن وسط فصل می داند ، و گرچه کلوپ از حساسیت های اطراف دربی محلی آگاه است ، هنوز احساس وجود دارد که انتخاب تیم وی بسیار جسورانه است.

همانطور که از سرمربی که در این فصل در ناپولی بود و در این فصل لیورپول را شکست داد ، آخرین بار ، آنچلوتی از برخورد بعدی از زمان ورود به Merseyside خوشحال و تحسین برانگیز است. نخستین پیام او به هواداران اورتون بود: “هیچ چیز در فوتبال غیرممکن نیست.” اخیراً او از آنها خواسته است كه برای زندگی كنونی و نه در گذشته زندگی كنند ، مودبانه از این واقعیت غافلند كه بخش قابل توجهی از پیروان اورتون به اندازه كافی پیر نیستند تا در گذشته زندگی كنند. حالا او تأیید می کند که البته اورتون شانس حضور در آنفیلد را دارد ، تا زمانی که عملکرد خوبی داشته باشد. وی تأکید کرد: “همه چیز باید کامل باشد.” “عملکرد طبیعی به اندازه کافی خوب نخواهد بود.”

عملکرد طبیعی اورتون مطمئناً به اندازه کافی خوب نخواهد بود ، اگرچه به دلیل وقایع ماه گذشته یا حتی هیچ کس مطمئن نیست که دیگر عملکرد عادی اورتون چه باشد.

این وظیفه آنچلوتی است که قبل از چنین بازی بزرگی روحیه بازیکنان و هواداران را بالا ببرد و به اعتقاد وی موفق شده است در مورد نتیجه کمی نااطمینانی ایجاد کند که تاریخ و آمار نشان می دهد که هیچ یک وجود ندارد.

در حال حاضر توسط بازیکنان سابق اورتون در سمت چپ ، راست و وسط قرار دارد که بازیکنان مورد نیاز خود را برای خرید در این ماه نشان می دهند ، آنچلوتی با حساسیت شغلی نقل و انتقالات را بر روی یک مشعل پشتی قرار داده است تا اینکه بازی امروز خاتمه یابد. او پیش از این سه بازی لیگ را زیر نظر داشته است و هیچ یک از دیدارهای مقابل آرسنال را به حساب نمی آورد ، اگر چه بهتر یا بدتر احساس می کند این لحظه ای خواهد بود که حرفه ای آنچلوتی در اورتون در جریان باشد.

منبع : theguardian

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *