دی, 1398 بدون نظر اخبار ورزشی

چهارشنبه شب ، دو غول بازی اروپایی در نیوکمپ به مصاف هم می روند که بارسلونا میزبان رئال مادرید در ال کلاسیکو است. این بار در دیدار دو تیم گردن و گردن در مسابقات تاج اسپانیا قرار دارد.

می تواند یک بازی سرنوشت ساز در مسابقه لالیگا باشد
اگرچه فقط در ماه دسامبر هستیم ، اما کلاسیکو چهارشنبه می تواند در رقابت برای کسب عنوان برتر پرواز اسپانیا تعیین کننده باشد. دو بازی بین جفت غول های اسپانیا اغلب می تواند محوری برای مقصد عنوان پرواز برتر اسپانیا باشد.

در دقیقه دقیقه بین دو تیم آنقدر کم است ، که پیروزی برای هر دو می تواند باعث تقویت حرکت در راه های برنده شود. در حقیقت ، در حال حاضر این جفت ارز در امتیازها قرار دارند ، اما بارسلونا اختلاف گل برتر فقط دو را دارد.

یک پیروزی برای رئال مادرید ، که آنها شانس 10/3 برای دستیابی به آنها دارند ، تعادل را به نفع خود تغییر خواهند داد ، زیرا لوس بلانکوس نه تنها دو امتیاز جلوتر خواهد بود بلکه رکورد بالقوه سرنوشت ساز را در کنار خود دارد. .

با این حال ، بارسلونا برای برنده شدن در بازی با اختلاف 8/11 و برتری سه امتیاز از رقیبان بزرگ خود در جدول رده بندی شده است.

نبرد تیراندازها
جای تعجب نیست که بارسلونا و رئال مادرید دو گلزن برتر رقابت های اسپانیا در این فصل هستند که غول های کاتالان ده گل بیشتر از رقبای خود از پایتخت اسپانیا به ثمر رساندند. مسخره خواهد بود اگر دو بزرگ اسپانیا با توجه به شرمسار بودن ثروت از گزینه های حمله در اختیار آنها ، بهترین گلزنان نباشند.

برای پیش بینی فوتبال وارد سایت شوید و اقدام به پیش بینی برای یک برد لذت بخش کنید.

سه گلزن برتر لالیگا از این دو بزرگ هستند. جادوگر آرژانتینی ، لیونل مسی با 12 گل ، بهترین گلزن مشترک در کنار کریم بنزما ، همتای رئال مادرید است که با رسیدن به گلزنی در این فصل ، از رنسانس لذت می برد.

سومین گلزن برتر گلزن بارسلونا ، لوئیز سوارز است. به نظر می رسد این سه نفره احتمالاً بازیکنانی هستند که می توانند در حمله نوکمپ اختلاف نظر کنند. علاقه مندی های گرت بیل و آنتوان گریزمان نیز به دنبال این خواهند بود که این حمله تهاجمی را نیز داشته باشند.

با پیشروی هر دو تیم ، شانس هر دو تیم برای به ثمر رساندن امتیاز 1/2 کمی تعجب آور بود ، به خصوص که بارسلونا در بعضی مواقع از نظر دفاعی عالی نبوده است. با این حال ، این واقعیت که فقط اتلتیکو مادرید سابقه دفاعی بهتری نسبت به لوس بلانکوس دارد ، ممکن است دلیل این اختلافات وسوسه‌انگیز باشد.

مطمئناً این درگیری پر از اهداف خواهد بود؟ اگر جای تعجب نباشد ، بسیار تعجب آور خواهد بود ، زیرا در چهار مورد از شش شش کلسیکو اخیر بیش از 2.5 گل به ثمر رسیده است.

یک نمایش عالی هر اتفاقی که می افتد
در این بازی بین دو تیم آنقدر کم است که نمی توان پیش بینی کرد چه کسی در صدر قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است که رئال مادرید در شش دیدار گذشته بین این زوج در ضربات پنالتی بارسلونا را شکست داده و ضمن این که چهار شکست را متحمل شده است.

به عنوان خنثی ، تماشای هر اتفاقی یک بازی خارق العاده است. کلاسیکوس تمایل دارد همه چیز را در اختیار داشته باشد ، زیرا واقعاً این دو بهترین تیمی هستند که فوتبال اروپا برای ارائه نه تنها امتیاز ، بلکه برای پرستیژ نیز باید در مقابل یکدیگر رقابت کند.

به نظر می رسد این بازی تصورات افراد بیشتری را نسبت به بیشتر بازی های باشگاهی در این ورزش جلب می کند. با تماشای خیلی زیاد ، مطمئن هستم که دو تیم مسابقه عالی برگزار می کنند که می تواند اثبات اهمیت آن در مقصد عنوان اسپانیا در پایان فصل باشد.

چه کسی چهارشنبه شب در بین دو بزرگ اسپانیا به میدان خواهد آمد؟

منبع : soccernews

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *