آذر, 1398 بدون نظر اخبار ورزشی

بارسلونا و رئال‌مادرید با اولین Clasico خود از سال ۲۰۰۰ در کمپ نو در عصر چهارشنبه به رقابت پرداختند.

در حالی که در میان دو مقام برتر در لا لیگا به سر می‌برد، این بازی نتوانست برای صدور صورت‌حساب به عنوان بخت و اقبال به هدر رود.

(گارث بیل) فکر کرد که او برنده یک بازی شد، اما پرچم این خط دروازه بان ، رئال مادرید ولزمن و زین الدین زیدان را تکذیب کرد زیرا هر دو طرف امتیاز کسب کردند.

احتمال واقعی چرخش برای رهبری است

کریم بنزما بعد از زدن تور در هر دو بازی اخیرش در لالیگا ، اولین فرصت واقعی را در نیوکمپ داشت زیرا ضربه او روی نوبت توسط مارک آندره تر اشتگن در دروازه بارسلونا دریافت شد.

هافبک برزیلی کاسمیرو سپس با ضربات بالاتر از یک کرنر ، او نزدیک تر شد و فقط دید که ضربه سرش توسط جرارد پیکه از خط خارج شده است.

رئالی ها شروع عالی بازی ادامه پیدا نکرد اما اگرچه نتوانستند این موفقیت را به دست آورند. اول ، Ter Stegen فقط قبل از جدا شدن تلاش دیگری از Casemiro موفق به حذف یک صلیب شد.

اجازه دهید تا لوس بلانکوس را از دست بدهیم

با وجود این ، بارسلونا همچنان خطرناک بود و می توانست از ضربات ضعیف تیبو کورتوا استفاده کند که به لیونل مسی سقوط کرد. همانطور که به نظر می رسید فوق ستاره آرژانتینی گل می زند ، سرجیو راموس این بار دوباره به خط برگشت تا پاکسازی کند.

میزبان درست قبل از استراحت وارد بازی شد و واقعاً باید به فاصله زمانی پیش می رفت که پاس فوق العاده مسی جوردی آلبا را انتخاب کرد. با این حال ، مدافع نمی تواند توپ را از فاصله نزدیک به خانه شلیک کند ، در عوض تلاش او را برای فرش از کنار دروازه قرار داد.

مسی همچنین در ساعت یک فرصت دیگر داشت که با یک بازی دو باهوش با آنتوان گریزمان بازی کرد اما به نوعی نتوانست هیچ ارتباط معناداری را در شوت خود بدست آورد.

برای پیش بینی فوتبال وارد سایت شوید و اقدام به پیش بینی برای یک برد لذت بخش کنید.

VAR بیل را انکار می کند

در 20 دقیقه پایانی ، قضاوت در مورد اینکه چه کسی بیشترین احتمال تعادل را دارد ، دشوار بود. گرت بیل تلاش کرد تا بازی را به نفع رئال انجام دهد و آن را با یک حرکت شدید انجام داد اما فقط توانست تورهای جانبی را پیدا کند.

سرانجام این بازیکن ولزی توپ را در تور دروازه قرار داد و به راحتی توپ فرلاند مندی را به خانه زد اما ترکیبی از پرچم این خط خطی و VAR این حمله را از دست داد زیرا هر دو طرف با یک تساوی سخت مبارزه کردند.

افکار نهایی بازی رئال و بارسا

در مورد تأمل ، یک نکته برای هر دو طرف احتمالاً نتیجه منصفانه بود. هر دو طرف هر کدام فرصت داشتند اما در روز ، هر دو فاقد جرقه یا الهامی برای کسب پیروزی بودند. این بدان معنی است که فاصله پنج امتیازی فعلی بین این دو در جدول لالیگا قبل از استراحت زمستانی پیش از مجموعه نهایی بازی ها است.

گزارش مسابقه
FC بارسلونا: ter Stegen (7)؛ آلبا (6) ، لنگلت (6) ، پیکه (7) ، سمیدو (6) (ویدال (6) ، 55)؛ د جونگ (7) ، راکیتیچ (6) ، روبرتو (6)؛ گریزمان (6) (فاتی (N / A) ، 83) ، سوارز (6) ، مسی (7).

منچسترسیتی: کورتوا (6)؛ مندی (7) ، راموس (6) ، واران (6) ، کارواژال (6)؛ کروس (6) ، کاسمیرو (7) ، والورده (6) (مودریچ (N / A) ، 80)؛ بیل (7) ، ایسکو (6) (رودریگو (N / A) ، 80 ′) ، بنزما (7).

اهداف: N / A

داور: آلخاندرو خوزه هرناندز

کارت های زرد: راکییتیچ (21 21) ، سوارز (40 ′) ، سمیدو (45 ′) ، کاسمیرو (66 ′) ، بیل (70 ′) ، ایسکو (76 ′) ، راموس (78 ′)

کارت قرمز: N / A

منبع : soccernews

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *