دی, 1398 بدون نظر اخبار ورزشی

هدف در مورد مدیر سابق رئال بتیس که به عنوان سرمربی تیم بلوگری انتخاب شده است می دانید

به دنبال اخراج اجتناب ناپذیر ارنستو والورده ، مربی سابق بتیس ، کوئیک ستین ، به عنوان مدیر بارسلونا منصوب شد.

با اینکه ژاوی و رونالد کوهمن هر دو فرصت باشگاه سابق خود را نفی کردند ، هیئت مدیره بارسلونا اسپانیایی را به عنوان سرمربی در معامله ای انتخاب کرد که تا سال 2022 به دنبال یک دوره چالش برانگیز برای این باشگاه تحت والورده انجام می شود.

موقعیت والورده در نیوکمپ مدتها بود که مورد بررسی قرار می گرفت ، اما این فشار پس از حذف بارسلونا در سوپرکوپا به اتلتیکو مادرید شدت گرفت.

این قابل درک است که بارسلونا در ابتدا مشتاق این بود که ژاوی را به عنوان سرمربی دائمی برای جایگزینی والورده منصوب کند ، اما سرمربی فعلی السد اظهار داشت که هر بازگشت به باشگاه سابق خود فقط در تابستان اتفاق خواهد افتاد.

با این حال ، به Setien تا پایان فصل 2022 قراردادی داده شده است – به طور موثر بازگشت ژاوی به نوکمپ در کوتاه مدت بعید است.

مربی سابق Betis پیش از مربی بارسلونا B و بازیکن سابق Francisco Garcia Pimienta انتخاب شد.

هدف ، همه چیزهایی را که باید در مورد هافبک سابق ، تاریخ مربیگری وی و موارد دیگر بدانید دارد.

کوئیک ستین کیست ؟

ستین یک هافبک با استعدادی برای راسینگ سانتاندر ، باشگاه زادگاهش بود ، جایی که او هشت سال را سپری کرد – 205 بازی جالب و 43 گل به ثمر رساند.

او در ادامه مدالهای مثمرثمر در امثال اتلتیکو مادرید و لوگرنس ، در لوانته بازنشسته شد.

این بازیکن 61 ساله ، مربیگری خود را نیز در سال 2000 با همراهی با نقش های مدیریتی در پلی اژیدو و لوگرنس آغاز کرد و قبل از شروع پرش به مربیگری تیم ملی گینه استوایی. او همچنین به مدت پنج سال لوگو را آموزش داد ، جایی که این تیم را به سمت پیشرفت به Segunda Division B هدایت کرد.

پس از آن اسپانیایی ها در اولین فصل خود ، لاس پالماس را به خدمت گرفتند و او را از سقوط از رها كرد و به یك یازدهم پایان داد.

فصل دوم در لاس پالماس فشار زیادی را برای کسب صلاحیت در اروپا کسب کرده بود ، اما این تیم در مرحله نهایی لالیگا با اختلاف مواجه شد – البته نه بدون اینکه ستین سبک جدیدی را به وجود آورد که لمس و تملک را در اختیار داشت.

برای پیش بینی فوتبال وارد سایت شوید و اقدام به پیش بینی برای یک برد لذت بخش کنید.

دوره حضور چشمگیر او در سمت جزایر قناری توجه رئال بتیس را به خود جلب کرد ، که وی در سال 2017 به عنوان سرمربی دائمی منصوب شد. در اولین فصل حضور در این باشگاه ، او بتیس را به اروپا بازگشت ، در دربی مقابل سویا 5-3 پیروز شد. این تیم را به رده ششم هدایت کرد و صعود به لیگ اروپا را کسب کرد. وی همچنین از ظهور بازیکنانی مانند فابیان رویز و جونیور فیرپو در سویا نظارت کرد که به ترتیب نقل و انتقالات پرسود به ناپولی و بارسلونا واگذار کردند.

فصل دوم ستین در رئال بتیس به اندازه کافی امیدوارکننده شروع شد و به نیمه نهایی کوپا دل ری رسید اما در مقابل والنسیا شکست خورد. وی سپس با حذف رنكس لیگ اروپا را از دست داد و در لالیگا شكست خورد ، از جنگ برای یكی از لیگ قهرمانان اروپا تا ایستادن در میانه جدول.

کاهش مداوم نتایج باعث شد وی علی رغم اینکه یک سال از قراردادش باقی مانده است ، وی را ترک کند.

فوتبال رنگارنگ و هجومی بسیار مترادف با Setien برای اولین بار در روزهای بازی خود ظاهر شد و به خوبی در دوران مربیگری خود با او ماند. فوتبال در اختیار داشتن یکی از ویژگی های بارز تیم های وی است که اغلب از تشکیل 4-2-3-1 حمایت می کند و تأکید بر حمله. تصادفی نیست که سبک مورد علاقه وی مقایسه هایی با افسانه بارسلونا یوهان کروف – شخصی که مدتهاست از آن تحسین می کند – مقایسه کرده است.

سوتین به مربیان صوتی در سال 2019 گفت: “من به یاد می آورم که بارسلونا یوهان کرویف همراه بود.”

“شما مقابل آنها بازی کردید و کل بازی را بعد از توپ در حال دویدن کردید. من به خودم گفتم:” این چیزی است که من دوست دارم. من می خواهم در این تیم باشم و بدانم که چرا این اتفاق می افتد. ”

“چگونه می توانید تیمی را برای داشتن توپ به طور دائم بدست آورید تا حریف پس از آن برای کل مسابقه در حال اجرا باشد؟

از آن زمان به بعد ، من از طریق حرفه خودم شروع به ساختن احساساتی کردم که در طول زندگی احساس کرده ام.

“من واقعاً فوتبال را تماشا کردم. برای تجزیه و تحلیل آن. برای درک اینکه چه احساسی دارم و وقتی مربی شدم می خواستم چه چیزی را عملی کنم.”

و اکنون ، در پیچ و تاب سرنوشت ، وی برای منصوب شدن به عنوان سرمربی باشگاه که در آن سبک بازی او متولد شده بود ، به او پاسخ داده شده است.

منبع : GOAL

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *