بهمن, 1398 بدون نظر اخبار ورزشی

لیونل مسی برای سفر میانه هفته ایبیزا استراحت کرد و بدون او بارسا برای ایده ها تلاش کرد و با تکیه بر آنتوان گریزمن به آنها وثیقه زد.

اولین تست بزرگ سرمربی جدید بارسلونا ، کوئیک ستین ، سریع او را فرا گرفت. هیچ کس از بازی در استرالیا لذت نمی برد ، در حالی که کاتالان ها آخرین بار در سال 2016 به پیروزی رسیدند ، والنسیا آلبرت سلادس بارسا را فشار داده و همه چیز را تا حد ممکن ناراحت کننده می کند.

UD Ibiza درجه سوم هدایت بارسلونا را بیش از یک ساعت در کوپا دل ری در روز چهارشنبه ، بدیهی است که Setien مشکلات زیادی برای حل کردن دارد تا بتواند تیم خود را در لالیگا و لیگ قهرمانان رقابت کند.

بارسلونا Setien با مالکیت برابر ایبیزا و در اولین بازی خود در هفته گذشته مقابل گرانادا در نیوکمپ با نتیجه 1 بر صفر لیگ برتری داشت ، اما در هر دو بازی شانس روشنی ایجاد کرد.

از زمان ترک آندرس اینیستا در سال 2018 ، کاتالان ها در ایجاد فرصت از خط میانی تلاش کرده اند. فیلیپه کوتینیو برای تبدیل شدن به بازیگر بعدی این باشگاه امضا شد ، اما قطع شد و به بایرن مونیخ قرض داده شد.

Carles Alena احتمالاً می توانست در آن جبهه تسلیم شود اما پس از عدم فرصت های ارنستو والورده ، راهی وام خود به رئال بتیس را وادار کرد.

ریکی پیوگ امیدوار است که بتواند خود را تحت عنوان ستین ثابت کند اما در برابر ایبیزا ساکت بود و به طور قطعی نمی توان گفت که این جوان 20 ساله آماده رقابت در هفته گذشته ، هفته ای در لالیگا است. بارسلونا 1،005 پاس را در مقابل گرانادا و 82.6 درصد تملک اداره کرد ، رقمی که از روزهای دفاع مقدس پپ گواردیولا مطابقت ندارد ، اما تعداد زیادی از آن پاس ها به صورت جانبی یا عقب بود.

این خیلی خوب است که توپ را در اختیار دارد اما بارسلونا باید کاری با آن انجام دهد. purists به روشی که در اختیارشان قرار گرفته بود تمایل داشتند – و بعد از زشتی والورده چشمگیر بود که هویت آنها را به سرعت ترمیم کرد – اما قدم بعدی تبدیل سلطه کسل کننده به فرصت های هیجان انگیز است.

لیونل مسی منبع خلاق قابل اطمینان بارسلونا است ، اما اگر شماره 10 بازی قاتل را پشت سر بگذارد ، نمی تواند در پایان آنها باشد.

برای پیش بینی فوتبال وارد سایت شوید و اقدام به پیش بینی برای یک برد لذت بخش کنید.

مسی اولین گل دوران Setien را به ثمر رساند ، درست همانطور که در دوره های والورده و لوئیز انریکه انجام داد ، پس از یک حرکت تیمی نرم و صاف که به تمام دکمه های Setien هدف قرار داد ، خانه خود را مسکوت کرد. چالش اکنون تکرار سرعت و روان بودن آن بازی در حالی است که در حالی که تیم برای به پایان رساندن فرصت برای دفن شانس خود را تکمیل می کند ، تکرار می شود.

چهار ماه آسیب دیدگی لوئیز سوارز به این معنی است که تیم فاقد یک مرکز ناب است. با 11 گل در لیگ ، اروگوئه ها دومین گلزن برتر این تیم بودند ، در پشت مسی در 14 سالگی. آنتوان گریزمن هفت فرصت دارد و او ممکن است راه حل باشد ، با برتری برتر او تنها دلیلی که بارسلونا پیروزی 2-1 خود را در ایبیزا در می تواند از دست بدهد ، اما تمایل دارد که در سمت چپ بهتر عمل کند.

“من تیم را دوست ندارم” ، پس از ترساندن آنها در Balearics ، شکایت کرد. “من دوست داشتم که راهی متفاوتی پیش رود. من دوست داشتم که ما دقیق تر باشیم و بعضی چیزها را بهتر بشناسیم. ”

مسی برای استراحت در خانه مانده بود ، بنابراین جای تعجب نیست که بارسلونا بی روح بود. آنها مدتها به او وابسته اند و در سالهای اخیر بیش از هر زمان دیگری. طلسم آرژانتینی کاپیتان این باشگاه و یک رهبر در زمین و از زمین است ، از جمله تاکتیکی ، با تیم Setien که در غیاب وی توسط جزایر خوش ذوق قرار دارد.

Ibiza و همچنین دروازه بان Javi Perez با یک ضربه سر دروازه را کنار گذاشتند و Rei Nascimiento به تیر دروازه برخورد کرد. بارسلونا ممکن است در یک روز دیگر نیمه تمام شده 3 بر صفر باشد.

ستین شاگرد یوهان کرایف ، افسانه بارسلونا است که تا حدودی او را به این مرحله رسانده است. سیتین که تقریباً در این مراسم حضور داشت ، گفت که نمی تواند باور داشته باشد که در بارسلونا حضور دارد ، یکی از غول های اسپانیا از او خواسته بود تا کار را انجام دهد – از فصل 10 ام با رئال بتیس در فصل گذشته ، تا بیکار بودن ، قدم زدن در گاوهای گذشته. دهکده اش ، به مربیگری مسی.

ستین با کمال هیجان به نمایندگان بارسلونا در هنگام ملاقات برنامه های تاکتیکی خود را با استفاده از لیوان نوشیدنی نشان داد ، اما حالا او مجبور است یکی را حل کند. در برابر گرانادا ، تیم در خط 4-3-3 در خط دفاعی قرار گرفت ، 3-3-4 در حمله ، در حالی که مقابل ایبیزا یک کرویف-اسکی 3-4-3 بود ، که نتیجه ای نداد.

ممکن است Setien به 4-3-3 برگردد یا مجموعه ای متفاوت را امتحان کند زیرا در جستجوی بهترین شکل گیری خود است. آنچه روشن است این است که تملک غیر قابل مذاکره است ، سنگ بنایی برای هر دو طرح حمله و دفاع است. اگر تیم Setien توپ را داشته باشد ، مخالفان این کار را نمی کنند ، زیرا آنها نمی توانند شما را شکست دهند.

کرویف یک بار توضیح داد: “این یک مفهوم اساسی است ، وقتی شما به توپ مسلط می شوید ، خوب حرکت می کنید.”

با این حال در هر دو مسابقه تاکنون ، مخالفان حداقل یک فرصت قاتل را به دست آورده اند. گرانادا می توانست به برتری برسد اما تلاش یان اتیکی با تلاش مارک آندره تر اشتگن را شکست و به تیر دروازه اصابت کرد.

رودریگو مورنو ، هدف بارسلونا از مصدومیت برگشته و وقتی فرصت او فرا رسد ، مهاجم والنسیا می خواهد آن را دفن کند و کیفیت خود را برای خواستگارانش ثابت کند. ستین متقاعد شده است که رودریگو را “یک بازیکن عالی” پیش از درگیری می نامد. این مهاجم اسپانیایی ممکن است جواب یکی از سؤالات بسیاری که درباره مربی جدید بارسلونا مطرح است ، باشد.

منبع : goal

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *