دی, 1398 بدون نظر اخبار ورزشی

طبق گزارشی از Talk Sport ، هری کین ، کاپیتان تاتنهام و انگلیس می تواند در خطر از دست رفتن یورو 2020 باشد. این مهاجم در حال حاضر در اثر مصدومیت همسترینگ کنار گذاشته شده است و طبق گفته های وی ، ژوزه مورینیو ، سرمربی اسپرز در بازگشت در آوریل / مه قرار دارد.

با این حال ، سرمربی پرتغالی نیز اخیراً اظهار داشت که این بازیکن 26 ساله ممکن است تا فصل بعد برنگردد. اگر کین تیم یورو 2020 انگلستان را از دست ندهد ، در اینجا چند مهاجم وجود دارد که می توانند جایگزین این 26 ساله شوند:

تامی ابراهیم
مهاجم جوان چلسی در این فصل مطمئناً مارک خود را برای آبی پوشان رقم زده است. این بازیکن 22 ساله با پیشرو در خط مقدم چلسی ، 13 گل به ثمر رسانده است و در پاس های برتر این فصل سه پاس گل ایجاد کرده است. این جوان همچنین در استون ویلا به صورت قرضی در مسابقات قهرمانی پرکار بود. با این حال ، به نظر می رسد این فصل زمانی که صحبت از بازی در سطح برتر فوتبال می شود ، مبارزات موفقیت آمیز این جوانان است.

مارکوس رشفورد
راشفورد جوان دیگری است که در لیگ برتر رونق دارد و با 14 گل به ثمر رسانده و چهار پاس گل در صدرنشینی انگلیس ایجاد کرده است. این بازیکن 22 ساله پیش از این نیز 38 بازی برای سه شیرها انجام داده و ده گل محترمانه نیز به ثمر رسانده است.

بسیاری از مسابقات بین المللی این جوانان بازی های گسترده ای دارند ، مانند بسیاری از حضور های او در این فصل برای منچستریونایتد. هنوز قابل بحث است که آیا بهترین مقام وی یک مهاجم محوری یا گسترده است. وی که یکی از مهاجمان اصلی برای جایگزینی کین به عنوان مهاجم اصلی انگلیس خواهد بود ، مانع از این کار می شود.

برای پیش بینی فوتبال وارد سایت شوید و اقدام به پیش بینی برای یک برد لذت بخش کنید.

جیمی ودی
مهاجم لستر در آگوست 2018 پس از 26 بازی و 7 گل برای تیم ملی ، از فوتبال بین المللی بازنشسته شد. با این حال ، وی به گرت ساوتگیت ، رئیس انگلیس گفت كه در صورت بروز بحران جراحت ، باز خواهد گشت.

این بازیکن 33 ساله مطمئناً در فرم و شایستگی در ترکیب سه شیرها قرار خواهد گرفت ، زیرا باتجربه بهترین گلزن لیگ برتر با 17 گل زده و چهار پاس گل در این فصل است. معلوم نیست که وردی به بخش بین المللی بازگردد ، مشخص نیست.

دنی اینگ
مهاجم ساوتهمپتون با داشتن 14 بار گلزنی و یک پاس گل ، از پربارترین کار خود در لیگ برتر لذت می برد. اهداف 27 ساله در هفته های اخیر باعث شده است که مقدسین از منطقه سقوط دور نشوند.

اینگ در سال 2015 تنها یک ظاهر بین المللی داشته است. با این وجود ، مشکلات مصدومیت احتمال او را برای درخواست فراخوان دیگر مختل کرده است. اینگز بسیار مایه تاسف است که در بازی بعدی گرت ساوتگیت برای بازی دوستانه با ایتالیا در ماه مارس قرار نگرفت. او در حال حاضر خارجی است که در این فصل اولین انتخاب انگلیس است.

رحیم استرلینگ
مهاجم منچسترسیتی بخش اعظم فوتبال خود را به عنوان وینگر سپری کرده است. با این حال ، او به عنوان یک مهاجم مرکزی برای باشگاه و کشور بازی کرده است. بعید به نظر می رسد ستاره سابق لیورپول یورو 2020 را به عنوان مهاجم مرکزی شروع کند. مطمئناً سرعت وی یک ضد حمله بزرگ محسوب می شود.

برون سپاران
علاقه های Dominic Calvert-Lewin اورتون و میسون گرین وود منچستر یونایتد برداشت های خوبی از اواخر لیگ برتر انجام داده اند. با این حال ، هر دو جوان بعید به نظر می رسند تیم یورو 2020 را انتخاب کنند ، چه رسد به اینکه در حمله اول انتخاب شوند.

انگلیس یکی از برگزیدگان برای برنده یورو 2020 است
انگلیس یکی از برگزیدگان برای پیروزی در یورو 2020 با اختلاف 4/1 است. با یا بدون هری کین ، تیم Southgate باید چالش جدی برای قهرمانی در اواخر سال جاری داشته باشد. جالب است بدانیم که اگر کین در خارج از خانه قرار بگیرد ، وارد ترکیب تیم می شود. با این حال ، در حال حاضر ، هنوز مشخص می شود که آیا این 26 ساله در لیگ اروپا در یورو 2020 حضور دارد.

چه کسی می تواند جایگزین خوبی برای هری کین در یورو 2020 باشد؟

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *