دی, 1398 بدون نظر اخبار ورزشی

کونور هوریان از روی نیمکت کنار زمین قرار گرفت تا تنها گل ارسال نبرد مدافعان نروویچ به پایین جدول و متوقف کردن چهار مسابقه استون ویلا را از دست بدهد.

هر دو فصل فصل گذشته به لیگ برتر صعود کردند و پس از گذشت 5 بازی بدون برد ، کریسمس در منطقه سقوط کردند.

این بازدیدکنندگان نورویچ بودند که در اولین ساعت در ویلا پارک با بیشترین نفع توپ ، نیم ضربه اول سام بایرام را به بالای دروازه می زدند.

اما در عرض هشت دقیقه از شروع بازی ، هافبک ایرلندی Hourihane توپ را از کنار دروازه جک گریلیش جبران کرد تا با شوت دوم ویلا به گل برسد.

تام هیتون پس از آنكه ویلا برای یك پیروزی اساسی برگزار كرد ، رفلكس خوبی برای نپذیرفتن جایگزین نوریچ اونت هرناندز تولید كرد.

اگرچه آنها در رده سوم باقی مانده اند ، اما نورویول در حالی که نورویچ زیر واتفورد ، که در شفیلد یونایتد ترسیم کرده بود ، به پایین جدول سقوط کرده است.

برای پیش بینی فوتبال وارد سایت شوید و اقدام به پیش بینی برای یک برد لذت بخش کنید.

هوریان از روی نیمکت به زمین می آید تا شادی کریسمس را تحویل دهد.

روز شنبه با نتیجه 3 بر یک از خانه ساوتهمپتون ، ویلا را برای اولین بار پس از ضرب و شتم نورویچ 5-1 در بازی برگشت در 5 اکتبر ، در رده سوم جدول قرار داد.

آنها همچنین جان مک گین را با شکستن مچ پا از دست دادند تا با مقدسین از دست دهند.

ویلا قرار است تا سه ماه بدون هافبک تأثیرگذار باشد و هوریان نیز بعد از شنبه از ترکیب تیمش کنار رفت و مدیر دین اسمیت چهار تغییر را انجام داد.

و اگرچه در نیمه اول انور الغازی دو بار به تساوی نزدیک شد ، اما برای اولین بار در خانه در این فصل ویلا نتوانست شوت یک گل را در نیمه اول به ثبت برساند.

آنها همچنین از نظر ضدحمله مستعد به نظر می رسید.

نورویچ ادامه داد به احتمال زیاد بعد از بازه زمانی تا زمان معرفی هوریان ، بن بست را بشکند ، که سریع نشان داد که او می تواند مردی باشد که بار خلاقانه جک گرالیش را در دوران غیبت مک گین کاهش می دهد.

الغازی از سمت چپ وارد شد و هوریان را پیدا کرد که اولین بار آن را به Grealish بازی کرد. گلزن برتر ویلا ، الكس تتی را با یك دروازه بان هافبك نروویچ در پشت خود چسباند ، قبل از اینكه دوباره به هوریان برگردد و بین المللی جمهوری ایرلند ، در سومین گل لیگ برتر این فصل از درون دروازه توپ را شلیك كرد.

ویلا نیز به خاطر پس انداز دیرهنگام خود به هیتون مدیون بود – و به دفاع از غالب كورتنی هاوز در میانه دفاع – اما پیروزی برخی از تشویق های مورد نیاز كریسمس را به ویلای ایمن آورد.

قناری ها به امتیازاتی احتیاج ندارند که مورد انتقاد قرار گیرند

با وجود اینکه در اکتبر از باخت ویلا در رده های پایین ، اما در بازگشت قناری ها به پرواز برتر ، همه عذاب و غم و اندوه نبوده است.

نتیجه تساوی 1-1 در لستر 12 روز پیش بود که آنها جلوی پیروزی روباه ها را گرفتند و آنها بیش از حد کافی شانس برای پیروزی در حین شکست 2-1 خانگی روز شنبه توسط وولز را ایجاد کردند.

اما اکنون آنها هفت امتیاز از وست هام در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارند و سرمربی دانیل فارک باید نگران عدم توانایی خود در استفاده از بازی ها در هنگام صعود باشیم.

آنها در نیمه اول تنها سه شوت از روی دروازه داشتند ، در حالی که بیرام از یک کرنر امیلیلیو بووندیا به چوب ضربه زد.

درست بعد از فاصله زمانی ، نورویچ تقریباً از گوشه های پیاپی گل زد. قبل از اینکه هیتون خوب کار کند تا هیتون به خوبی ضربه سر تام تریوبول را ارسال کند ، تتی به بیرون زد که داگلاس لوئیز از خط خارج شد.

اما سپس هوریان موفق شد و بهترین موقعیت برای تساوی سیتی ، نیمه قدرتمند هرناندز از فاصله نزدیک باشد که به هیتون خیلی نزدیک بود ، اما دروازه بان ویلا هنوز هم واکنش خوبی انجام داد و توپ را به بیرون زد.

قناریها احتمالاً لیاقت یک امتیاز را داشتند اما این تسلیت ناچیز برای فارک خواهد بود ، زیرا با حضور او در این نیمه از نیمه گذشته این فصل ، آنها به امتیازاتی نیاز ندارند که مورد انتقاد قرار گیرند.

مرد مسابقه – تام هیتون (استون ویلا)

منبع : BBC

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *